מיסוי מטבעות
וירטואלים

מיסוי מטבעות
וירטואלים

אנו מייצגים את לקוחותינו מול רשות המיסים להסדרת הדיווח לרבות אחוז מיסוי הרווח במכירת המטבעות הוירטואליים וככול ודרוש הדבר אף מבצעים פניה למחלקה המקצועית ברשות המיסים לקבל פרה-רולינג המסדיר את תוצאות המס לפני ביצוע עסקת המכירה/הנפקה.
מניסיוננו תחום זה מתפתח כל הזמן ולפיכך נדרש טיפול בשיטת “טיילור מייד” לכל לקוח בהתאם לעובדות הרלוונטיות לגביו. לשם כך אנו נפגשים עם הלקוח לבחינה ראשונית של נסיבותיו ותוצאותיהם בהתאם להוראות החוק.
משרדנו מייעץ ומלווה משקיעים וחברות המעורבים בתעשיית זו בכל שלבי פעילותם – מרגע כניסתם להשקעה במטבעות, תוך השתתפות בהנפקות, מסחר, מימוש השקעות ועוד.
בשנים האחרונות, כחלק מהתפתחות של המסחר המתבצע באמצעים אלקטרוניים, החל להתרחב השימוש וההשקעה באמצעים אלקטרונים באמצעות טכנולוגיית רישום מבוזרת.
האמצעי האלקטרוני המבוזר הוא יחידה דיגיטלית ממוחשבת אשר שייכותה לאדם מסוים מאובטחת באמצעות טכנולוגיית הצפנה (קריפטוגרפיה) של ביזור שאינה תלויה בגוף מרכזי אחד.
אבטחה מסוג זה הנפוצה ביותר הינה אבטחה מבוססת בלוקצ’יין (Blockchain).
השגת/רכישת מטבע דיגיטלי מתאפשרת באופנים שונים, ומימוש המטבע ומכירתו עשוי להיות פטור או חייב במס כאשר ההבדל בין תוצאות המס הינו דרמטי.

מאמרים אחרונים

גילוי מרצון

הכשרת כספים ונכסים שלא דווחו לרשות המס בהליך גילוי מרצון אנונימי משרד האוצר הודיע בהודעה דרמטית למדינות ה-OECD
קרא עוד...

צור קשר

נתקלתם בבעיה?
צריכים סיוע בענייני מס?
השאירו פרטים

או חייגו 03-6938380